top of page

Blck Teeth Tattoo Group

Public·56 members
Оlena Kosenko
Оlena Kosenko

Укладання паркету

Нещодавно я вирішила оновити підлогу у своїй вітальні та обрати паркет, адже завжди мріяла про природний і теплий вигляд дерев'яного покриття. Після довгих роздумів і пошуків я звернулася до компанії "Світ Паркету", і це було найкраще рішення, яке я могла прийняти. На сайті ціна укладання паркетної дошки виявилася дуже вигідною. Вже з першого дзвінка до компанії мене вразив професіоналізм та доброзичливість менеджера. Вона детально розповіла про різні види паркету, допомогла підібрати оптимальний варіант для моєї квартири та навіть порадила щодо догляду за покриттям. Ми домовилися про зручний для мене час для візиту майстра для проведення вимірів.

Майстер прийшов вчасно, був дуже ввічливим і відповідальним. Він ретельно виміряв площу кімнати, врахував всі нюанси і особливості приміщення. Мене особливо вразило, що майстер одразу запропонував кілька варіантів укладання, пояснивши переваги кожного з них.

Коли настав день укладання, команда "Світ Паркету" приїхала з усіма необхідними матеріалами та інструментами. Вони працювали швидко та акуратно, зберігаючи чистоту у квартирі. Я мала можливість спостерігати за процесом і була вражена, як професійно і злагоджено працює команда.

Результат перевершив всі мої очікування. Паркет виглядав просто чудово, підлога стала теплою і приємною на дотик. Вся кімната набрала зовсім іншого вигляду - більш елегантного і затишного. Мені також дали кілька корисних порад щодо догляду за новою підлогою, щоб вона довго залишалася у відмінному стані.

Я дуже задоволена послугами компанії "Світ Паркету" і з радістю рекомендую їх всім, хто шукає якісне та професійне укладання паркету. Вони дійсно знають свою справу і вміють зробити клієнтів щасливими.

4o

Оlena Kosenko
Оlena Kosenko
7 days ago

😍

Like

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

(702) 577-0704

Subscribe Form

Thanks for submitting!

©2020 by Blck Teeth Tattoo. Proudly created with Wix.com

bottom of page